esmaspäev, 16. märts 2015

Kevadised plaanid

Märtsis algab kevad :) Tervitaks seda kodu rõõmsamaks ja lillelisemaks muutmisega ?

Esimene idee sai alguse 6. MÄRTS : heegeldatud lilled kohalinikutel, laudlinal, padjal.. Vaadake üle oma lõnga/heegelniidi varud. Materjali ei kulu palju ja ideaalne väikeste jääkide vähendamiseks. Tekstiilina saab kasutada ära valmis ja natuke värskendamist ootavaid esemeid. Õmblusmasin uute "toorikute" õmblemiseks majas olemas.

20.03 - Jätkame pooleli oleva teemaga ehk heegeldame !

27.03 - SALVRÄTITEHNIKAs vineerist kasti kaunistamine.

Kaasa: kast (nt. mandariinide oma), soovi korral oma vesialuseline puidu värv, millega teha taust ilusaks/ühtlaseks (pintsel ka !) , sobiva pildiga salvrätikuid kaunistamiseks.

03.04 - SUUR REEDE !

10.04 -  Salvrätitehnika jätk. Kes soovib võib edasi kasti teha või võtta kaasa savist lillepoti (vajadusel pestud ja korralikult kuivanud). Lillepotti saab hiljem kasutada ka lillepotina, kuid lisaks pliiatsi/varraste/köögiriistade topsina või külvata sisse lihavõttemuru ;) Seega tasub mõelda, millised pildid sobiks !

 17.04 - SAVI töötuba - hoiupõrsas !
Eelnev registreerimine kindlasti oluline, sest õpetaja arvestab kindla summaga (mis tuleb osalejal maksta) ja valmistab ette õige arvu savi !!!


MAIS - Teeme tutvust HARGIPITSIGA ! Kellel omal töövahend ehk pitsihark olemas, tasub kaasa võtta. Lisaks vaja: heegelnõel ja lõng.
NB! mida laiema vahega hark, seda jämedama lõngaga või õhulisemat tööd saab teha !

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Savi töötuba jääb ära huviliste vähesuse tõttut !

Kaili