Teisipäev, 27. september 2011

Plaanidest

Hetkel on veel lõpetamisel meie uhked Emmeline põlled ja ka mõni Haruni või Gingko õlarätt.
Mõni on koos minuga alustanud ka mütsi kudmist SELLE mustri järgi. Kes tahab ühineda, siis järgmine kord on selleks sobiv võimalus. Mina kasutasin peenemat lõnga ja vardaid kududes lihtsalt suurema silmustearvuga. Varraste numbrid minul 3,5 ja 4,5 nin lõng 50g/85m. Hästi mõnus muster kududa :)

Mida veel plaanis teha lähiajal ?

  • kirikindad - väga palju ilusaid mustreid on internetis leida ja veel enam meie endi rahvakunstis. Teeks koos ühed kodusaare omad ?


  • postkaartidest karp - materjali on minu poolt hulgim olemas ;)


  • ajakirjadest punutud korvid - keerame paber rulli ja punume nagu korvi tehakse. Hiljem saab akrüülvärvi või lakiga tugevaks teha. Väike ettekujutus siit.


  • märkmik - kaugel need jõulud enam on ja taas kinkide leidmisega mure.....seepärast teeme mõne lihtsa köitmisviisiga taas tutvust. Teha võib salmiku, retseptiraamatu, heade mõtete vihiku.... kasvõi endale üks lõngaraamat ;)


  • heegeldatud põrandavaip - see mõte on tulnud otse ringitajalt. Mõte oli kasutada piimapakke ja kilekotte. Paraku kõiglil neid pole kogutud või ei teki oluliselt. Seega saab kasutada KA jämedamat lõnga, nööri või kangariba ! Üks väga lahe vaibake näiteks SIIT blogist taas.
Kindlasti tahaks ehteid teha ja veel midagi kingituseks või kodu kaunistama detsembri lõpuks.
Pakkuge palun välja oma mõtteid ja soove !!!! Avaldage ka arvamust pakutud teemade osas. Mõni väga vähe huvitav teema võib ka paremaid aegu jääda ootama ;)

NB !!!!! Tellime koos Raasiku lõnga. Palun oma soovid mulle teada anda või fb-i lehel mulle edastada järgmiseks teisipäevaks. Värvide nimetusi saab vaadata SIIT.

Üks lahe tutvustav video, mida kõike saab teha nö prügist ;) Veel ideid !

2 kommentaari:

Kersti ütles ...

Väga väga lahedad ideed. Tahaks kohe neid kõiki teha.

Anonüümne ütles ...

Mina teeks ka hea meelega neid kõiki pakutud ideesid ja loodan, et mütsilõng saabub varsti ja saan ka selle projektiga ühineda :)

Ave-Marii